Promocje > Time Trend

Promocja ważna do 2017-07-31

Nowa kolekcja zegarków Lacoste w Time Trend

Lekko, wygodnie i casualowo – tak najlepiej ubierać się latem. Dokładnie w tym stylu francuski dom mody zaprojektował nowe zegarki z kolekcji Moon. Propozycją są dwa modele męskie i dwa damskie, a wszystkie wyróżnia jeden element – materiałowy pasek.

Minimalizm to słowo klucz kolekcji Moon. Linię wprowadzono w 2016 roku w wersji wyłącznie na skórzanych paskach i stalowych bransoletach. W połączeniu z niezwykle cienikimi kopertami – tzn. slim, oraz brakiem jakichkolwiek zdobień, czasomierze jednoznacznie można było zakwalifikować to grona prostych i eleganckich dodatków utrzymanych w klimacie marki. Aby jednak nadać kolekcji szczypty luzu, tego lata Lacoste przedstawia kolejne 4 wersje Moon na wyjątkowych, bo materiałowych paskach. Dzięki temu, nowości nabrały casualowego stylu, jednocześnie zachowując swój minimalistyczny design. Prezentowana linia to 4 zegarki – dwa damskie ( 2000998 i 2000999) oraz dwa męskie (2010913 i 2010914). Zegarek 2000998 jest doskonałym, wakacyjnym dodatkiem dla każdej kobiety, która lubi intensywne kolory. To połączenie różowego paska ze stalową kopertą i złotymi elementami tarczy. Jego przeciwieństwem jest czasomierz 200999 wykończony w całości w kolorze granatowym. Również w granacie zaprojektowano jeden z męskich zegarków - Moon 2010914, ale z tą różnicą, że koperta jest stalowa, bez pokrycia PVD. W letnie kolekcji Lacoste nie mogło zabraknąć zieleni – najbardziej kojarzonej z marką barwy. Dlatego też zielony, materiałowy pasek wyróżnia ostatni z prezentowanych zegarków - model 2010913. Zarówno ten jak i pozostałe czasomierze będą trafionym dodatkiem nie tylko do kultowej koszulki polo z aligatorem, ale do każdej stylizacji, którą można określić mianem casualowej.

Ceny zegarków: 649zł-749zł. 

Salon TIME TREND oferuje szeroki wybór światowych marek zegarków fashion oraz klasycznych m.in. Atlantic, Seiko, Guess, Casio, Lorus, Festina, Lacoste, Morgan, Fossil, Diesel. Istnieje również możliwość zakupu artykułów piśmienniczych Parker i Waterman. Tak bogata oferta gwarantuje zaspokojenie gustów nawet najbardziej wymagających klientów. Zegarki klasyczne, fashion, stylowe, odważne, na co dzień i na specjalne okazje. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu!