Promocje > Douglas

Promocja ważna do 2018-01-08

DOUGLAS BEAUTY SALEbration

Zapraszamy do perfumerii i na www.douglas.pl  na DOUGLAS BEAUTY SALEBRATION!
Tylko w dniach 28.12.2017 – 08.01.2018  , - 30 % na wszystkie pomadki , lakiery do paznokci , cienie do oczu i maskary.*
*Oferta ważna do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami. 

Douglas zaprasza do magicznego świata piękna, w którym zrealizujesz swoje marzenia o doskonałym wyglądzie. Zadbane ciało, nieskazitelna cera, profesjonalny makijaż i perfekcyjnie dobrany zapach – wszystko to i o wiele więcej czeka na Ciebie w perfumerii Douglas w Parku Handlowym Zakopianka.
Douglas Polska to największa i najszybciej rozwijająca się sieć perfumerii w Polsce. Posiada obecnie prawie 130 sklepów zlokalizowanych w najlepszych galeriach handlowych i przy prestiżowych ulicach w 62 miastach Polski. Jest także właścicielem pierwszej w Polsce w pełni autoryzowanej perfumerii internetowej douglas.pl. W perfumerii Douglas mają Państwo do wyboru blisko 40 000 produktów ponad 300 marek, wśród których około 70 jest na wyłączność. Obok bogatej oferty produktowej, Douglas proponuje również wyjątkowe usługi oraz eventy urodowe. Można się na nie zapisać telefonicznie lub na miejscu w perfumerii.
Odkryj świat piękna w perfumerii Douglas w Parku Handlowym Zakopianka!