Aktualności > ODKRYJ ŚWIAT SUPERBOHATERA MARVELA!

ODKRYJ ŚWIAT SUPERBOHATERA MARVELA!

Przyjdź 11 lutego do Parku Handlowego Zakopianka i poczuj się jak superbohater Marvela z serii X-Men!Dzięki specjalnym atrakcjom będziesz mógł doświadczyć swojej supermocy i poznać fragmenty nowej serii Legion emitowanej od 9 lutego na kanale FOX! Zajrzyj w głąb ludzkiej głowy, sprawdź czy potrafisz panować nad własnym umysłem! Dzięki niesamowitemu interfejsowi mózg-komputer każdy będzie miał możliwość sterowania obiektami na odległość bez użycia rąk - jedynie za pomocą swego umysłu!
Przyjdź i baw się całą rodziną! Daj się zahipnotyzować kinetycznym atomom. Zobacz fizyczny i wirtualny model mózgu. Wypróbuj nowoczesne technologie i sprawdź, czy będziesz potrafił zapanować nad własnym umysłem!Jest to też niepowtarzalna szansa, by poczuć się jak prawdziwy superbohater Marvela! Dzięki specjalnie zaprojektowanej aplikacji, będziesz mógł nagrać własną scenę ze swoją supermocą. Każdy otrzyma gifa ze swoją diagnozą!
Zapraszamy całe rodziny już 11 lutego w godz. 11-19 do Paku Handlowego Zakopianka. Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny, a poznanie mocy swego umysłu – bezcenne.