Aktualności > Święto Stylu 11.03.

Święto Stylu 11.03.

Święto Stylu 11.03.


Już niedługo Park Handlowy Zakopianka zamieni się na jeden dzień w wyjątkowe miejsce. Nadchodząca wiosna to nie tylko powiew cieplejszych dni, ale też wzrastająca w każdym z nas chęć do zmian. A jak wiemy, najszybciej takie zmiany możemy zamanifestować swoim nowym wyglądem! Dlatego też chcielibyśmy serdecznie Państwa zaprosić na udział w naszym wiosennym evencie – Święto Stylu!  Już 11 marca czeka na Państwa mnóstwo atrakcji.SPOTKANIA Z GOŚĆMIMetamorfozą wiosenną można się zająć w pojedynkę, ale o ile przyjemniej się to robi w towarzystwie naszych specjalnych gości!

A Zakopiankę odwiedzą między innymi Dorota Williams, najbardziej znana stylistka TVN, która swoim sprawnym okiem wybierze dla nas najlepsze stylizacje. Radzka, czyli Magdalena Kanoniak – znana i ceniona youtuberka, autorka kanału o modzie, a także stylistka i personal shopperka. Naszym gościem będzie również Patryk Grudowicz – zwycięzca ostatniej edycji Top Model!

Nasi goście nie tylko udzielą porad o tym, jak dobierać stroje do swojej sylwetki, ale też opowiedzą o najnowszych trendach, zdradzą nam swoje sekrety, jak ubrać się na co dzień, jak świetnie wyglądać na imprezie czy też… jak rolex replica zrobić perfekcyjne selfie!ATRAKCJE I WARSZTATYW ramach atrakcji podczas eventu przygotowaliśmy dla Państwa pokazy i warsztaty makijażu, zorganizowane wspólnie z salonem Douglas, na których pokażemy nowości w trendach makijażowych na nadchodzące miesiące. Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie do skorzystania z usług naszych wspaniałych makijażystek!Kolejną atrakcją będą warsztaty z przerabiania ubrań. Nasza projektantka pokaże, jak w prosty sposób przerobić T-shirt czy spodnie, aby wyróżnić się z tłumu i swoim strojem wyrazić swoją osobowość! Na Państwa czekać będą również stylizacje przygotowane przez naszych stylistów zgodne z najnowszymi trendami.Dla fanów Facebooka, Instagrama i Snapchata mamy natomiast selfie wall – na tle naszej ściany z kwiatów każde zdjęcie nabierze szczególnego uroku.FINAŁ KONKURSUPodczas eventu odbędzie się również finał naszego konkursu, w którym szczęśliwy zwycięzca otrzyma aż 5000zł na zakupy ze stylistką!

Więcej o konkursie na https://www.facebook.com/ParkHandlowyZakopianka