Aktualności > Minionkowy zawrót głowy w Parku Handlowym Zakopianka! 28.05.2017

Minionkowy zawrót głowy w Parku Handlowym Zakopianka! 28.05.2017

Już 28 maja w Parku Handlowym Zakopianka w godzinach 11:00-19:00 czekać na Państwa będą wspaniałe atrakcje, a wśród nich:

ODJECHANY ŻÓŁTY PIĘTROWY MINIONKOWY AUTOBUS, którym dzieci wyruszą w niezwykłą Minionkową podróż marzeń. Na pokład zabieramy dj’a, dobrą muzykę i smakołyki! Zaczynamy o 12:00, każda wycieczka trwa ok. 20 minut, ostatni odjazd o 18:30.

MINIONKOWY DMUCHANIEC-SKAKANIEC

WIELKIE MINIONKOWE KOŁO FORTUNY. Koło Fortuny z atrakcyjnymi nagrodami. Dzieci mogą wziąć udział w zabawie, spełniając jeden z trzech warunków: pytanie/wyzwanie/przebranie. Dzieci przebrane w charakterystyczny dla Minionków sposób (żółta koszulka + dżinsowe ogrodniczki) mają w zabawie pierwszeństwo. Pozostałe dzieci, aby wziąć udział w grze, muszą albo odpowiedzieć na związane z Minionkami pytanie, albo wykonać wskazaną przez animatorów czynność. NAGRODY: bilety na Minionkobus, naklejki, gadżety z filmu, Minionkowe balony, książeczki i filmy na DVD oraz supernagroda – podwójne bilety do kina. 

MINIONKOWA SCENA – a na niej ścianka, na tle której dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcia oraz zatańczyć – wspólnie z Minionkami – Minionkowy Taniec.

SPOTKANIA Z MINIONKAMI! Dzieci spotkają się z samymi Minionkami oraz – po raz pierwszy – z Gru. Będą mogły przybić im piątkę i wspólnie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

MINION-WIZAŻ. Dzięki makijażystom każdy uczestnik spotkań będzie miał szansę przemienić się w żółtego lub fioletowego Minionka.

GRA MINION RUSH. 

Jedyna taka MINIONKOWA FOTO-BUDKA z rekwizytami. 

AKTYWNOŚCI DLA NAJMŁODSZYCH: mini-kino z Minionkowymi bajkami, rysowanki i malowanki. 

Serdecznie zapraszamy!