Aktualności > Walentynkowy konkurs

Walentynkowy konkurs

Kto chciałby sprawić niespodziankę swojej drugiej połówce i ustrzelić ją strzałą amora, proponujemy romantyczną kolację dla dwojga!!! Startujemy z Konkursem Walentynkowym w Krakowie!!!!! Do wygrania Voucher o wartości 120zł do zrealizowania w restauracji "Marchewka z Groszkiem" (Kraków, ul. Mostowa 2).

Co należy zrobić? Wystarczy w dniach 9.01.-13.02. zakupić preparaty akwarystyczne marki Water Boost. Kto kupi najwięcej - wygrywa.

Zasady konkursu:

1. W dniach 9.01.-13.02.2015r. dokonaj dowolnych zakupów produktów marki Water Boost w sklepie LEOPARDUS, Park Handlowy Zakopianka, ul. Zakopiańska 62.

2.  Podczas każdorazowych zakupów uzupełnij kupon znajdujący sie przy kasie i wrzuć go do oznaczonej urny. Poproś sprzedawcę o pomoc w uzupełnieniu kuponu.

3. 14 lutego 2015r. zadzwonimy do osoby, której kupon będzie potwierdzał zakup największej ilości produktów marki Water Boost.

4. W przypadku remisu o zwycięstwie zadecyduje najwcześniejsza data uzupełnienia kuponu.

5. Nagroda - Voucher o wartości 120 zł na kolację walentynkową w restauracji “Marchewka z Groszkiem” - ufundowana przez firmę Water Boost będziedo odbioru w sklepie LEOPARDUS do 28 lutego 2015r.

6. Szczegóły u sprzedawców w sklepie.

Powiedzenie: "Przez żołądek do serca" nabiera od dzisiaj podwójnego znaczenia:)!!! ZAPRASZAMY wszystkich do zabawy:)