Aktualności > Sieć sklepów BARTEK po raz kolejny partnerem akcji "Cała reszta to szczęście"

Sieć sklepów BARTEK po raz kolejny partnerem akcji "Cała reszta to szczęście"

„Cała reszta to szczęście” to pierwsza wspólna akcja Mennicy Polskiej oraz Fundacji TVN nie jesteś sam podczas której zbierane są fundusze na leczenie i rehabilitację dzieci będące pod opieką Fundacji TVN nie jesteś sam. 

W tym roku sieć sklepów firmowych BARTEK po raz kolejny dołączyła do grona partnerów akcji by w ten sposób wesprzeć działania na rzecz chorych dzieci. Reszta w Szczęśliwych Dukatach, którą możecie otrzymać w sklepach firmowych BARTEK w całej Polsce to środki finansowe które zostaną przekazane Fundacji TVN na leczenie i rehabilitację dzieci.

Pomaganie innym jest bezcenne.

Robiąc zakupach firmowych BARTEK, poproś o wydanie części reszty w Szczęśliwych Dukatach. Jeden Szczęśliwy Dukat to 5 zł.

Już 5 złotych wystarczy aby wesprzeć leczenie i rehabilitację dzieci będących pod opieką Fundacji TVN nie jesteś sam.


Odbierając resztę w Szczęśliwych Dukatach warto pamiętać, że do Państwa portfeli trafiają mosiężne Szczęśliwe Dukaty, które wybili najlepsi mincerze Mennicy Polskiej.
Krążki monetarne 5 Szczęśliwych Dukatów zostały wybite na tych samych maszynach menniczych oraz tymi samymi technikami monetarnymi co polskie monety obiegowe, którymi na co dzień posługujemy się podczas zakupów.
Autorami wizerunków Dukatów są: Martyna Wojciechowska, Agnieszka Szulim, Małgorzata Rozenek, Małgorzata Socha i Kuba Wesołowski.
Zbierz kolekcję Szczęśliwych Dukatów zaprojektowanych przez gwiazdy TVN i pamiętaj, że Cała reszta to szczęście!