Aktualności > Zakopianka Fashion Weekend

Zakopianka Fashion Weekend

Kolekcje, stylizacje, inspiracje to cały Twój świat?

Jeśli tak, to Zakopianka Fashion Weekend jest właśnie dla Ciebie. W trakcie dwóch wiosennych dni – 21 i 22 marca czeka na Was moc atrakcji przy udziale gwiazd, które dobrze znacie. Chcemy zaproponować Wam doskonałą zabawę, w której można będzie wygrać nie tylko atrakcyjne nagrody, ale też zrobić sobie zdjęcie czy otrzymać autograf od naszych gwiazd, skorzystać z porad stylistyki a wszystko będzie przede wszystkim promowało modę w najlepszym stylu!

KONKURS ZAKOPIANKA FASHION WEEKEND

W centrum ustawimy trzy małe sceny, na których postawimy kilkanaście manekinów ubranych w ubrania z nowych kolekcji wiosna-lato 2015 dostępnych w sklepach na terenie Parku Handlowego Zakopianka. Ze wszystkich ubrań usuniemy ceny.

W naszej zabawie będą mogli wziąć udział wszyscy, którzy w dniach 21-22 marca zrobią zakupy na kwotę min. 50 zł i przedstawią paragon hostessie przy stoisku promocyjnym. Na kuponie konkursowym będziecie musieli ocenić szacunkową wartość wszystkich strojów na manekinach ustawionych na wszystkich scenach. Dziesięciu klientów, którzy będą najbliżej prawidłowej oceny wartości zaprezentowanych zestawów ubrań, zaprosimy do przygotowania zestawu wiosennego z dostarczonych przez nas ubrań w trakcie Wielkiego Finału w niedzielę. Tak ubrany przez klientów manekin będzie oceniany przez jury. Autorzy trzech najwyżej ocenionych zestawów otrzymają nagrodę w postaci zakupów w towarzystwie stylistyki o wartości 1000 zł każdy. 

Dodatkowo finałowe manekiny (bez trzech zwycięskich) zostaną obfotografowane, a ich autorzy wezmą udział w konkursie na Facebooku, gdzie można będzie głosować na wybraną stylizację. Autor zdjęcia, które najbardziej spodoba się naszym fanom otrzyma dodatkową nagrodę w postaci kart podarunkowych o łącznej wartości 500 zł.

W czasie weekendu, Ci z was, którzy wezmą udział w konkursie, będą mogli skorzystać także z porad stylistyki, która będzie dostępna w centrum w dniach 21-22 marca w godzinach 12:00-19:00. Oczywiście będzie obowiązywał dzienny limit na porady a o tym, kto będzie mógł z nich skorzystać zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej szczegółów oraz regulamin akcji dostępne są na stoisku promocyjnym w Parku Handlowym Zakopianka.

NASZE GWIAZDY

Tej wiosny do naszego centrum zawitają wyjątkowe gwiazdy, które już 22 marca podzielą się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem modowy dot. stylizacji, dobrou stroju a także tego co aktualne znajduję się na topie jesli chodzi o odzież, obuwie i akcesoria. W specjalnie zaaranżowanym atelier obok sceny, będziecie mogli sobie zrobić z nimi zdjęcie oraz dostać autograf. Dodatkowo nasi goście zasiądą w składzie jury konkursu wybierając najlepsze wiosenne stylizacje.

Maja Sablewska - była managerka muzyczna, doradca wizerunkowy a także osobowość telewizyjna. Jurorka 1 edycji X Factor. Jako managerka zajmowała się m.in. Dodą, Edytką Górniak, Mariną Łuszczenko, Tolą Szlagowską. W 2011 współpracowała z marką Rimmel w Polsce. Rok później zaprojektowała kolekcję ubrań „What? Be free” dla marki MOHITO. Napisała poradniki m.in.: „10 sposobów na modę według Mai Sablewskiej”. Jest także autorką książki „Sposoby na zdrowy styl życia wg Mai Sablewskiej”. Obecnie ambasadorka środków piorących marki „Perwoll”.

Ewelina Rydzyńska - projektanka, artystka, stylistka, autorka wielu kolekcji, m.in.: Eve by Eve. Stworzyła cykl dla DDTVN o ponadczasowych elementach mody. Współpracowała również z "Pytaniem na śniadanie" w TVP2 oraz z TVP INFO i TV4. Była stylistką takich gwiazd jak: Aleksandra Kwaśniewska, Candy Girl czy Edyta Górniak. Stylizowała wiele sesji zdjęciowych a jej ubrania nosiły polskie gwiazdy. Pojawia się na antenie DDTVN z cyklem „Wielka moda za małe pieniądze”.

Vanitas - jeden z najpopularniejszych męskich blogerów. Na swoim koncie ma kontrakty z Adidasem, Jeremym Scottem a ostatnio został twarzą kolekcji TOMAOTOMO. Jest także ambasadorem kolekcji H&M for BrickLaneBikes. Jego twórczość doceniła Dorota Wróblewska, która nominowała Vanitasa w kategorii Blog Roku.