Aktualności > Wielkie otwarcie nowego sklepu JYSK w Parku Handlowym Zakopianka!

Wielkie otwarcie nowego sklepu JYSK w Parku Handlowym Zakopianka!

Już 5 lutego 2016 o godz. 8.00 rano w Parku Handlowym Zakopianka nastąpi otwarcie nowego sklepu  JYSK. Tylko z tej okazji na wszystkich czekać będą niesamowite promocje i cenowe okazje. Między innymi wszystkie kołdry, poduszki, materace, krzesła do jadalni, oraz artykuły do łazienki w atrakcyjnych cenach z rabatami nawet do 80%. 


300 pierwszych klientów, którzy w dniu otwarcia zrobią zakupy za minimum 100 zł otrzyma kołdrę Price Star 135x200 cm o wartości 30 zł. Na wszystkich przez cały dzień będą czekały zabawy oraz konkursy z nagrodami. Oferta promocyjna ważna będzie od 5 do 27 lipca 2016.


JYSK to jedna z najszybciej rozwijających się sieci handlowych na świecie sprzedających artykuły wyposażenia sypialni i mieszkania. 


Misją JYSK jest sprzedawanie artykułów dobrej jakości w niskiej cenie. W Europie JYSK jest jednym z najważniejszych sprzedawców artykułów do sypialni: kołder, poduszek i materaców, ale również wielu innych produktów kojarzonych z domem czy mieszkaniem - pościeli, ręczników, artykułów dekoracyjnych, mebli i mebli ogrodowych – projektowanych według prostych i minimalistycznych cech stylu skandynawskiego.


Początek sukcesu JYSK to 1979 rok, w którym to młody, przedsiębiorczy człowiek, Lars Larsen otworzył pierwszy sklep sprzedający między innymi pościel, kołdry, poduszki i łóżka. Pomysłem handlowym Larsa Larsena – skutecznym do dzisiaj – jest idea, aby zawsze dawać klientom dobrą ofertę. Z małej, lokalnej firmy, kierując się zasadami dobrego kupiectwa, Lars Larsen stworzył potężny ogólnoświatowy koncern. Sam zyskał uznanie, jako biznesmen zostając przy tym jednym z najbogatszych ludzi w Skandynawii. 


JYSK ma ponad 2300 sklepów w 41 krajach: Dania, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Polska, Republika Czeska, Węgry, Holandia, Słowacja, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Islandia, Kanada, Grenlandia, Wyspy Owcze, Estonia, Łotwa, Litwa, Ukraina, Kosowo, Bułgaria, Kazachstan , Rumunia, Francja, Wielka Brytania, Słowenia, Macedonia, Chorwacja, Włochy, Hiszpania, Bośnia-Hercegowina, Chiny, Serbia, Indonezja, Armenia, Czarnogóra, Grecja, Singapur, Albania i Wietnam


W Polsce JYSK posiada ponad 180 sklepów we wszystkich większych miastach. 


Zapraszamy do nowego sklepu JYSK w Krakowie w Parku Handlowym Zakopianka!


Gazetke promocyjna można znaleźć pod tym linkiem.