Aktualności > Dzień Dziecka z ANGRY BIRDS! – 28 maja

Dzień Dziecka z ANGRY BIRDS! – 28 maja

Złość, gniew, wściekłość... w tym roku Dzień Dziecka w Zakopiance zapowiada się wyjątkowo strasznie! Strasznie wesoło oczywiście, bo w towarzystwie bohaterów filmu „Angry Birds Film”. Już 28 maja w godzinach 11:00 -19:00 Zakopiankę odwiedzą Red, Chuck, Bomb i ich niesamowity Angry Red Bus. 

 W trakcie całego dnia na naszych najmłodszych klientów (i nie tylko) czekać będzie moc atrakcji:

 - ANGRY RED BUS – możliwość wyruszenia w wyjątkową, pełną atrakcji i zabawy przejażdżkę stylizowanym na głównego bohatera filmu piętrowym ANGRY RED BUSEM, w którym czekać będzie także gość-niespodzianka.

 - MEGAPROCA - zręcznościowa gra w "21", polegająca na trafianiu Świnek z wielkiej procy. Każde trafienie to punkty. Kto pierwszy uzbiera ich 21, wygra nagrodę.

 - Jedyna w Polsce możliwość zagrania w najnowszą produkcję Rovio i SEGA – ANGRY BIRDS ARCADE GAME – supergrę zręcznościową typu Arcade. 

 - DAJCZADER – prawdziwy hit spotkań, specjalna maszyna mierząca… wściekłość. Każdego, kto przekonująco pokaże, jak bardzo jest angry, maszyna nagrodzi smakołykami od Cheetos.

 - Wspólna gra na wielkim ekranie – ANGRY BIRDS EGG HUNT.

 - SPOTKANIA z… samymi ANGRY BIRDS to możliwość wspólnej zabawy i zrobienia sobie zdjęć ze swomi ulubionymi bohaterami.

 - FUN ISLAND – miejsce, w którym pod opieką animatorów będzie można bawić się w gry i zabawy inspirowane Angry Birds oraz wziąć udział w wyjątkowej PTASIEJ SZKÓŁCE.

Wściekle szalona zabawa gwarantowana!