Aktualności > Szkolimy psa przewodnika: Mam już 4 miesiące!

Szkolimy psa przewodnika: Mam już 4 miesiące!

Cześć! 

Mam już cztery miesiące i jak widać po zdjęciach troszkę urosłem. Hmm...nawet nieco więcej niż troszkę. Powiedzmy szczerze – rosnę jak na drożdzach a jestem pewien, że to jeszcze nie koniec moich możliwości. Jem za trzech i mam ogromny apetyt na więcej. W końcu muszę dużo jeść, żeby prawidłowo się rozwijać i móc w przyszłości dobrze służyć mojemu właścicielowi. 

Aaa właśne... jeśli chodzi o moje szkolenie to w tej chwili uczę się podstawowych komend związanych z posłuszeństwem. Dodatkowo przechodzę okres socjalizacji tzn. przyzwyczajam się do środowiska miejskiego, żebym nie bał się tłumów, środków komunikacji, sklepów, itp. 

Wszyscy mówią, że jestem spokojny i niezby szybki, ale ja im jeszcze pokażę! Będę najszybszym psem w okolicy, a nawet jeśli nie, to na pewno najbardziej grzecznym, posłusznym i pomocnym. Jedno jest pewne – będę NAJ! J 

Zapraszam do odwiedzania strony www.zakopianka.pl oraz profilu na Facebooku, gdzie na bieżąco będę infrormował co u mnie słychać i jak mi idzie szkolenie. Lecę do nauki!