Aktualności > Powrót do szkoły z Sekretami Zwierzaków! – 28 sierpnia

Powrót do szkoły z Sekretami Zwierzaków! – 28 sierpnia

Dla wszystkich, którzy zastanawiają się co takiego porabiają ich pupile, kiedy zostają same w domu mamy nie lada gratkę! Swoje najskrytsze sekrety zdradzą nam bohaterowie filmu „Sekretne życie zwierzaków domowych”, kiedy 28 sierpnia w godzinach 11:00 - 18:00 odwiedzą Zakopiankę. Przez cały dzień na dzieci i ich rodziców będzie czekać moc atrakcji:

„Zwierzakowy dom śmiechu” – czyli trzydziestometrowy dmuchany domek z basenem pełnym kolorowych piłek oraz tunelem umożliwiającym zabawę.

Drużynowy turniej gry w kości – podzielone na dwie drużyny – psy kontra koty – dzieci zmierzą się w zespołowej grze zręcznościowej; obie drużyny, składające się z czterech osób każda, będą rzucać zabawkowymi kośćmi do specjalnej instalacji z misek o różnej wielkości i różnym poziomie trudności. Nasze „psy” i „koty” będą również bawić się w zespołowe przeciąganie liny, które zdecyduje o wygranej. Zwycięska drużyna otrzyma nagrody.

Foto-budka ze smakowitą niespodzianką – możliwość zrobienia szalonych i zwariowanych zdjęć z użyciem zabawnych „zwierzęcych” wizualizacji. Na każde dziecko będzie też czekać słodka niespodzianka.

Zwierzakowa szkółka – to tu dzieci nauczą się rozpoznawać rasy psów i kotów, a także zapoznają się z bohaterami „Sekretnego życia zwierzaków domowych”.

PSOtkania z wyjątkowymi gośćmi, czyli spotkania ze specjalistami, którzy podzielą się z dziećmi sekretami zwierzęcego świata. Podczas wszystkich spotkań dzieci pod okiem specjalistów, umiejętnie łączących zabawę z edukacją i uwrażliwieniem na potrzeby zwierząt, poznają sekrety życia naszych pupilów. Dowiedzą się również o zwierzęcych zwyczajach oraz obowiązkach, jakie wynikają z ich posiadania.

Akcja „Podaj łapę”: pomagamy bezdomnym zwierzętom – spotkania z przedstawicielami lokalnych schronisk, zbiórka darów dla zwierzaków, które nie mają swego domu; dary zostaną przewiezione specjalnie na tę okazję przygotowanym VanDogiem. Przez cały czas imprezy dzieci będą mogły robić sobie zdjęcia na tle VanDoga.

Zapraszamy serdecznie!