Pon - Sob:
9:00 - 21:00
Niedz:
9:00 - 20:00

Poziom: 0

Dziś otwarte: 9.00 - 21.00

T-Mobile świadczy pełen zakres usług telekomunikacyjnych — zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla różnego rodzaju instytucji.

Sieć T-Mobile to usługi telefonii i internetu mobilnego, a także stacjonarnego w systemach abonamentowych, przedpłaconych i mix.

W punkcie w CH Zakopianka klienci mogą podpisać nową umowę albo przedłużyć starą, także dokonać cesji umowy, kupić zestawy T-Mobile na kartę, czy doładować swoje konto.

W punkcie można również oddać sprzęt do naprawy i otrzymać zastępczy aparat, włączyć, czy wyłączyć usługi w systemach abonamentowych, kupić sprzęt i akcesoria.

Oprócz fantastycznej oferty, na klientów czeka również profesjonalna obsługa, która pomoże dopasować właściwy sprzęt i korzystną umowę.

Z usług T-Mobile mogą skorzystać i dotychczasowi klienci, ale i ci, którzy chcą zmienić swojego operatora.

Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Epp Retail - Zakopianka Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma Epp Retail - Zakopianka Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez Epp Retail - Zakopianka Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez Epp Retail - Zakopianka Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane