Pon - Sob:
9:00 - 21:00
Niedz:
9:00 - 20:00

www.tatuum.com/

Poziom: 0

783 933 226

Dziś otwarte: 9.00 - 21.00

TATUUM - polska marka, która już od ponad 20 lat ubiera Kobiety i mężczyzn łącząc ponadczasową klasykę ze współczesnym modowym must-have. Efekt te pomaga osiągnąć mix oryginalnych kolorów, nadruków, materiałów, faktur i sprawdzonych krojów. Kolekcje TATUUM cechuje elegancja złamana sportowym luzem, prostota formy rozluźniona swobodnymi dodatkami i nowoczesne kroje w starannie dobranej jakości. Na DNA marki składają się naturalność, osobowość, prostota, jakość i komfort.

Tatuum to polska marka działająca na rynku od ponad 20 lat. Inspirowani naturą, człowiekiem i harmonią między nimi, od lat tworzymy modę jakościową, dopracowaną od najmniejszego szczegółu wzoru aż po cały krój stroju, który idealnie komponuje się z wieloma stylizacjami.

W centrum naszego zainteresowania stoją nasi Klienci i Klientki – zarówno ci, którzy są z nami od wielu lat, jak i zupełnie nowi, poznający nas dopiero teraz. Tworzymy ubrania, które odpowiadają ich potrzebom, stylowi życia i sposobom spędzania wolnego czasu. Staramy się, by moda była częścią ich codzienności, i by towarzyszyła im przez wiele lat. Znamy gust naszych stałych klientów i wiemy, co sprawdza się w ich przypadku – dlatego stawiamy na wypróbowane i dopracowane kroje oraz świeże, autorskie printy. Jednocześnie chcemy zyskać zaufanie i sympatię nowego, młodszego Klienta – choć tworzymy modę na wiele sezonów, nie unikamy podążania za trendami. Sprawnie wplatamy je w nasze kolekcje tak, by moda na lata była modą świeżą i zapewniającą nie tylko komfort, ale też doznania estetyczne.

Nie tworzymy mody na chwilę. Dbamy o to, by nasi Klienci mogli skomponować z naszych modeli szafę kapsułową, uzupełnianą modelami z nowych kolekcji. Kolejne produkty tworzymy z rozwagą, dzięki której wiemy, że kolory i kroje z różnych lat będą ze sobą współgrały w szafie kupujących. Jednocześnie dbamy o wysoką jakość naszego produktu, bo staramy się każdego dnia wykonywać kroki ku przyszłości bardziej zrównoważonej mody. Dlatego też modele, w przypadku których udało nam się wykorzystać bardziej zrównoważone alternatywy dla popularnych tkanin, oznaczamy od tego sezonu tagiem #CAREMORE. Zwiększamy również liczbę produktów wykonanych w 100% z naturalnych włókien.

Wierzymy, że nawet niewielki krok w dobrym kierunku ma ogromne znaczenie. Wierzymy, że nasi Klienci chcą wykonywać te kroki razem z nami.
W tym sezonie inspiruje nas sztuka we wszelkich formach i różnych sposobach rozumienia, sztuka bycia sobą, sztuka bycia na co dzień. Doceniamy codzienność i chcemy towarzyszyć w niej Klientom i Klientkom TATUUM. Nasze ubrania chcą być w Twojej szafie.

Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Epp Retail - Zakopianka Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma Epp Retail - Zakopianka Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez Epp Retail - Zakopianka Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez Epp Retail - Zakopianka Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane