Pon - Sob:
9:00 - 21:00
Niedz:
9:00 - 20:00

www.venezia.pl/

Poziom: 0

509480370

Godziny otwarcia:
Otwarcie od 13 października 2023

VENEZIA to stylowe obuwie, torby i dodatki skórzane dla kobiet i mężczyzn. Kolekcje VENEZIA wyróżnia nowoczesny,
a zarazem elegancki design oraz dbałość o detale. Dzięki takiemu podejściu marka od ponad 20 lat cieszy się uznaniem klientów, a ich grono stale się powiększa.

Styl
VENEZIA łączy wyrafinowaną elegancję z nowoczesnym, odważnym designem. W kolekcjach tej marki można znaleźć inspiracje czerpane z ponadczasowej klasyki, które są na nowo interpretowane w oparciu o najnowsze trendy. To marka stworzona specjalnie z myślą o tych, którzy są wrażliwi na piękno, poszukują wyjątkowych modeli a poprzez modę chcą wyrazić swoją osobowość.

Kolekcje
Co sezon VENEZIA proponuje swoim klientom blisko 4000 modeli damskich oraz 1000 modeli męskich. Dla proponowanych przez markę produktów wspólnym mianownikiem jest innowacyjne wzornictwo i wysokiej jakości materiały. Kolekcje VENEZIA mają własny, niepowtarzalny styl, a jednocześnie są inspirowane najnowszymi trendami.

Historia
VENEZIA jest jedną z najbardziej znanych marek obuwniczych w Polsce. Pierwszy butik tej marki pod tym szyldem został otwarty w 1996 roku i od tego czasu nieprzerwanie rozwija swoją sieć sprzedaży w całym kraju. Obecnie na mapie Polski znaleźć można około 70 salonów regularnych oraz salonów outletowych. Dla zwolenników zakupów przez Internet kolekcje VENEZIA są dostępne w sklepie internetowym pod adresem www.venezia.pl. Aktualny wykaz salonów w podziale na województwa można znaleźć pod adresem https://www.venezia.pl/salon.html.

Oceń nas

* pola wymagane