Promocje > My Fitness Place

Promocja ważna do 2018-08-31

Masz 7 dni - możesz nawet poćwiczyć

Ruszyła letnia promocja! Przyjdź i wypróbuj nas – możesz nawet poćwiczyć. Masz 7 dni, by znaleźć swój klub w sieci My Fitness Place. A wszystko to za 0 zł!

Zapraszamy!

W promocji może wziąć udział każdy, kto nie jest i nigdy nie był naszym Klientem, jest osobą pełnoletnią lub – jeśli ma więcej niż 15, a mniej niż 18 lat – ma zgodę opiekuna prawnego. Promocja trwa od 1 czerwca do 31 sierpnia br. Aby skorzystać z promocji, należy zgłosić się do recepcji dowolnego klubu My Fitness Place, mając przy sobie dokument ze zdjęciem. Każdy uczestnik ma dostęp do wszystkich klubów My Fitness Place przez 7 kolejnych dni i może skorzystać z promocji tylko raz. Szczegółowy regulamin promocji tu, w Strefie Klienta oraz w recepcji naszych klubów.

My Fitness Place to nowoczesny klub fitness. 

Oferuje zróżnicowaną propozycję zajęć fitness oraz treningów siłowych dla każdego, bez względu na poziom sprawności fizycznej. Koncentruje się na dostarczaniu unikalnych programów treningowych, które sprawiają, że ćwiczenia są przyjemne, ale przede wszystkim efektywne. W tematycznych strefach aktywności na Klubowiczów czekają maszyny cardio i siłowe oraz akcesoria potrzebne przy uprawianiu różnych dyscyplin sportowych. Do dyspozycji jest też wysoko kwalifikowana kadra doświadczonych trenerów i instruktorów, którzy wiedzą, że satysfakcjonujący trening, to nie tylko zestaw ćwiczeń, ale także dobra, motywująca atmosfera. To miejsce z dobrym klimatem, które pozytywnie wpłynie na jakość życia każdej osoby, która tu zawita. Pierwszy trening gratis!

Godziny otwarcia:
Pn-pt: 06:30 – 23:00
Sob-nd: 08:00 – 20:00