Promocje > Olimp

Promocja ważna do 2019-08-31

Bardziej cool

Jak być bardziej cool podczas Back to School?
To proste! Wystarczy przyjść do Restauracji Olimp i wziąć talerz w swoje ręce!
19 sierpnia br. w Restauracjach Olimp zlokalizowanych w Centrach Handlowych ruszyła kampania wizerunkowa, mająca na celu zachęcenie najmłodszych Klientów CH do odwiedzenia Restauracji Olimp i przekonania ich, że zdrowe i różnorodne jedzenie serwowane w Restauracji zdecydowanie jest COOL!

Koncept samoobsługowy, w którym działają Restauracje Olimp umożliwia Gościom tworzenie własnych, niepowtarzalnych kompozycji dań i odkrywanie nowych smaków przygotowanych przez Szefów Kuchni z najwyższej jakości produktów.
Zachęcamy do sprawdzenia aktualnego menu, skosztowania sezonowych dań i skomponowania własnego niepowtarzalnego posiłku!
Serdecznie zapraszamy!

Restauracje Olimp to  największa i najszybciej rozwijająca się sieć restauracji typu fast casual dining w Polsce. Oferuje smaczne i różnorodne dania kuchni europejskiej z elementami kuchni świata. W menu zawsze znaleźć też można potrawy sezonowe. Wszystkie dania przygotowywane są na miejscu przez doświadczonych kucharzy, a bogate menu (zmienne w ciągu dnia) pozwala na samodzielne skomponowanie  pełnowartościowego posiłku. W restauracjach Olimp to Klient decyduje o tym, jakie potrawy i w jakiej ilości znajdą się na jego talerzu, a płaci ujednoliconą cenę za 100 g jedzenia. Dzięki temu nie tylko kontroluje wysokość rachunku, ale otrzymuje posiłek szybko i sprawnie.

Sieć restauracji Olimp liczy obecnie kilkadziesiąt lokali w całym kraju  i stale się rozwija. Dzięki Karcie Klienta, każdy może uzyskać atrakcyjne rabaty na posiłki. Restauracje Olimp oferują również zniżki dla studentów.

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej www.olimprest.pl, blogu z przepisami i poradami szefów kuchni www.kulinarnydoradca.pl oraz na profilu facebookowym pod adresem: facebook.com/restauracje.olimp