Promocje > Calzedonia

Promocja ważna do 2020-01-31

Calzedonia – jesień/zima 2019

Calzedonia w sezonie jesiennym inspiruje się męskim krawiectwem nawiązując do żakardowych nadruków. Zarówno w legginsach, jak i rajstopach, znajdziemy również kraty, m.in.: klasyczną, kurzą stopkę, księcia Walii, a także tartanową (w tej wersji dostępna w popowych kolorach).  
To jednak nie wszystko. W kolekcji znajdziemy też mieniące się tekstury, dzięki którym zabłyśniesz niczym diament! Kolejnym elementem jest logomania. Najbardziej modny look wymaga monogramów od stóp do głów. Poznaj nowe logo „CLZ” złożone z inicjałów marki.

Marka oferuje swoim klientom wysokiej jakości artykuły pończosznicze dla kobiet, skarpety dla mężczyzn, rajstopy i skarpety dla dzieci oraz niemowląt. Ponadto posiada szeroki wybór kostiumów plażowych. Sukcesem Calzedonii jest wysoka jakość, szeroki asortyment, a także niepowtarzalne wzornictwo z uwzględnieniem najnowszych tendencji w modzie. Wszystko to oczywiście w rozsądnej cenie! To tylko niektóre z cech, które pozwoliły Calzedonii zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.