Promocje > Leopardus

Promocja ważna do 2020-03-31

Sieć sklepów LEOPARDUS uruchamia APLIKACJĘ MOBILNĄ!

APLIKACJA LEOPARDUS
Zamień PLASTIKOWĄ kartę rabatową LEON na APLIKACJĘ LEOPARDUS! Skanuj swoja mobilną kartę podczas każdych zakupów we wszystkich sklepach Leopardus Sieć Sklepów Zoologicznych i zbieraj punkty za wszystkie zakupione produkty. Wymieniaj punkty na rabaty i atrakcyjne nagrody!
Bądź na bieżąco z nowościami w Leopardus Sieć Sklepów Zoologicznych
Otrzymuj powiadomienia o aktualnych promocjach w naszych sklepach
Zbieraj punkty w ramach Programu Lojalnościowego

Sprawdzaj historię dokonywanych rezerwacji oraz zebranych punktów w Programie Lojalnościowym Dołącz do nas już dziś i pobierz darmową aplikację z Google Play!

Z aplikacją 10% rabatu na pierwsze zakupy! 

Leopardus to sieć sklepów zoologicznych, działająca od 2012 r. Lokalizacja sklepów w galeriachi centrach handlowych to nasz niewątpliwy atut. Oferujemy szeroki asortyment produktów do kompletnej opieki nad zwierzętami domowymi. Miłośnicy żywych stworzeń mogą zobaczyć i kupić we wszystkich sklepach ryby, płazy, gady, gryzonie oraz ptaki. Na każdą osobę odwiedzającą nasze sklepy czekają zawsze konkurencyjne ceny i promocje. Leopardus to nowoczesne sklepy, oferujące bogatą ofertę zoologiczną oraz profesjonalną i kompetentną obsługę. Dzięki różnorodnym formom współpracy z klientami, stawiamy na trwałe budowanie wzajemnych relacji. Liczymy, że to pozwoli nam, aby Leopardus stał się Państwa ulubionym sklepem zoologicznym.