Promocje > Centrum Wina

Promocja ważna do 2014-11-28

Promocja Centrum Wina

Owocna jesień w Centrum Wina

Jesień w tym roku będzie wyjątkowo owocna w smaki pełne wiśni, porzeczek i cytrusów prosto z Chile, Włoch czy Hiszpanii. To wszystko za sprawą wyśmienitych win w spadających jak liście cenach. Zamieszaj procentami nie tylko w kieliszku, baw się zniżkami i wybieraj wina, które uprzyjemnią Ci długie, jesienne wieczory.

By zapłacić mniej, kup dwie butelki lub więcej, z czego przynajmniej jedną w promocji. Miksuj rabaty, na przykład 15% z 22% albo 33% albo z dowolnym produktem z półki. Pamiętaj, koniecznie weź drugie do pary! Zapraszamy do Centrum Wina.

Od 15 lat staramy się przybliżać świat wina coraz szerszemu gronu jego wielbicieli. Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z każdym, bo wierzymy, że wino nie jest zarezerwowane tylko dla wybranych. Jesteśmy w bezpośrednim kontakcie z najlepszymi winnicami świata z ponad 50 najważniejszych regionów winiarskich. Nasze wina pochodzą od renomowanych dostawców, w tym od 7 z 11 przedstawicieli prestiżowego stowarzyszenia najlepszych rodzin winiarskich - Primum Familiae Vini.