Pon - Sob:
9:00 - 21:00
Niedz:
9:00 - 20:00

Dzień Dziecka w Zakopiance!

Do 04 Czerwca 2022

Świętujemy Dzień Dziecka! W dwa czerwcowe dni (03-04.06) zapraszamy Was i Wasze pociechy do wspólnej zabawy!

W specjalnie wyznaczonej strefie* na dzieci będą czekać animatorki do zadań specjalnych – malowania buziek w kolorowe wzory czy zaplatania zwariowanych warkoczy. Marzenia o staniu się Elzą z Krainy Lodu, bajkową księżniczką czy zwariowanym zwierzakiem staną się rzeczywistością!

Strefa składać się będzie z 3 stanowisk:

stanowisko z malowaniem buziek,

stanowisko z zaplataniem warkoczyków,

stanowisko z brokatowymi tatuażami.

Wydarzenie to połączymy dodatkowo z działaniem charytatywnym. Dla dzieci z Ukrainy przewidziane będą małe upominki, które idealnie sprawdzą się podczas nadchodzących letnich dni. W sportowych workach znajdą się dmuchane piłki oraz notatniki z piórnikiem. 

Równolegle w dniach 3-4 czerwca przy stanowisku akcyjnym przeprowadzimy zbiórkę zabawek i słodyczy dla dzieci ukraińskich. Po zakończeniu akcji zebrane dary przekażemy do ośrodka opiekującego się grupą dzieci z Ukrainy.

*Obsługa stanowiska: 12:00-18:00.  

Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Epp Retail - Zakopianka Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma Epp Retail - Zakopianka Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez Epp Retail - Zakopianka Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez Epp Retail - Zakopianka Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane